Доставка обідів
від ресторану
“ЄВРОПА”

Доставка обідів в офіси Києва від ресторану “Європа”

СМАЧНО І КОРИСНО

Наші постійні клієнти вже встигли оцінити по достоїнству всі позитивні моменти доставки бізнес-ланчів по Києву і насолодитися смаком гарячих страв, приготованих справжніми майстрами своєї справи. Важливими перевагами ресторану «Європа» є:
Багаторічний досвід по доставці обідів.
Злагоджена робота всіх співробітників без винятку.
Перевірена роками команда професіоналів.
Своєчасна доставка і уважне ставлення до людей.
Наявність хорошого транспорту і пунктуальність.
Меню оновлюється щотижня.
Можливість швидко оформити замовлення, не виходячи з дому чи офісу.

Бізнес ланч 95 грн.

Бізнес ланч 95 грн.

Гарнір
М’ясна страва
Салат
Велика порція
Ціна 95 грн.

Особливості замовлення обіду

Для того, щоб отримати ту чи іншу страву в потрібний час, досить зв’язатися з нашими співробітниками, зателефонувавши за вказаним номером телефону. Всі замовлення приймаються за день до доставки з 11:00 до 17:00 годин, що дозволить гарантувати привіз обідів в офіс в Києві точно в строк.

Доставка обедов ресторан Европа

Обіди в офіси Києва

Дуже часто в житті трапляються ситуації, коли на приготування їжі не вистачає часу, необхідних інгредієнтів або сил. Перебуваючи на роботі, також дуже зручно замовити комплексний обід, який буде складатися з улюблених страв, приготованих на вищому рівні. Сьогодні ресторан «Європа» пропонує доставку обідів в Києві в офіси за доступними цінами. Спеціальні пропозиції та високий професіоналізм досвідчених співробітників гарантує нашим клієнтам комфортне та оперативне обслуговування.

Просто, зручно і вигідно

Відомий ресторан «Європа» втілює в життя побажання своїх замовників, з огляду на індивідуальні переваги. Ми пропонуємо доставку комплексних обідів в Києві, саме: в Дарницький, Печерський, Дніпровський райони. З регулярністю в один тиждень меню оновлюється, завдяки чому з’являється можливість не тільки поласувати популярними шедеврами, а й спробувати, щось нове від шеф-кухаря. Приготування здійснюється безпосередньо в ресторані з дотриманням всіх санітарних норм і вимог, встановлених законодавством України.
Доставка домашньої їжі в Києві безкоштовна від 5 обідів, які мають цілком доступну вартість. Реальна ціна становить 95 гривень за комплексний обід. Також свіжі страви в офіси доставляються повністю в одноразовому посуді індивідуального використання, з урахуванням необхідної кількості приладів, що додаються до неї. Всі ложки і виделки включені в загальну вартість, тому не потрібно ніяких додаткових витрат.

Кухня нашого ресторану відрізняється широким асортиментом різноманітних блюд, з яких легко можна вибрати те, що буде повністю відповідати індивідуальним смаковим пристрастям. За невеликі гроші кожен клієнт зможе додати свято в буденні дні і додатково зарядитися позитивними емоціями, насолоджуючись їжею, приготованою за всіма правилам. Час, витрачений біля плити, краще провести з користю, приділивши більше уваги близьким або улюбленому хобі, адже налагоджена робота команди співробітників ресторану дозволить забезпечити дійсно смачною їжею в обумовлений час.
Таким чином, не варто ризикувати своїм здоров’ям, обмежуючись шкідливими перекушуваннями на робочому місці або купуючи продукти сумнівної якості. Універсальний бізнес-ланч в Києві, доставка якого не змусить себе довго чекати – це відмінний варіант без шкоди для свого бюджету отримати комплексний обід. Гаряча, свежеприготовленная їжа не тільки допоможе відновити сили і принести користь організму, але і подарує справжнє задоволення.

Центр отдыха "Европа"
банкетный зал на 12 человек
Европа ресторан банкетный зал на 35 человек