Одна година гри в більярд у VIP залі – 150 грн.

Більярд: король азартних розваг

Центр відпочинку «Європа» запрошує всіх бажаючих спробувати свої сили і просто приємно провести час в більярдному клубі (Київ, лівий берег). Ця гра давно зайняла п’єдестал у людей, що віддають перевагу не просто азартні, але і інтелектуальні ігри. Крім того, любителі цієї гри можуть по праву вважати себе спортсменами, навіть не маючи гарної спортивної форми. Справа в тому, що більярд – це вид спорту, по якому влаштовуються міжнародні змагання.
Але більярд в Києві дуже популярний серед прихильників стратегічного мислення з хорошою кмітливістю. Це не дивно, адже гра:

  1.     Розвиває розсудливість.
  2.     Дозволяє виробити терплячість.
  3.     Вчить зосереджуватися на головному.
  4.     Сприяє покращенню координації.
  5.     Дає можливість відволіктися від повсякденних турбот і добре відпочити.
Бильярд Европа
Бажаєте пограти у російський більярд? Київ – це місто можливостей, тож проблем із цим не буде. Але на сьогоднішній день є багато інших видів гри. Варто дізнатися про це докладніше.
Київ: більярд та його види у столиці України
Шукаєте більярдний клуб у Києві? Загляньте до нас, адже у центрі відпочинку «Європа» про цю гру знають усі і навіть трохи більше. Тут гравцям запропонують зробити абриколь, граючи в російський більярд, або битися в карамбол, де можливі небачені камбеки.
Звичайно, складно врахувати всі нюанси цієї інтелектуальної спортивної гри, адже тільки російський більярд налічує 40 різновидів, кожен з яких має багато підвидів. Але в даному випадку є одна ключова особливість – кулі обов’язково середнього розміру, а діаметр лузи лише на пару міліметрів більше, ніж у кулі.
Бажаєте зіграти у російський більярд (Київ)? Тоді варто дізнатися про різновиди, які залежать від розташування ігрової піраміди:
  1. Вільна.
  2. Динамічна.
  3. Коротка.
  4. Класична російська.
  5. Шведська та низка інших.
Також у нас можна зіграти у американський більярд (Київ, лівий берег). Американський пул відрізняється більшою простотою і може налічувати 8 чи 9 пронумерованих куль. Також можлива гра в стрейт, де головним є отримання очок – виграє гравець, який загнав більше куль у лузу.
Замовляючи більярд у Києві в центрі відпочинку «Європа», можна не хвилюватися про комфорт, адже просторі зали дозволяють зручно розміщувати велику кількість людей. Крім того, тут можна розміститися з комфортом для відпочинку просто спостерігаючи за грою інших.
You've just added this product to the cart: