Центр відпочинку Європа
Центр відпочинку Європа

Центр відпочинку «Європа»: відпочинок без кордонів

Шукаєте, де можна відпочити в Києві? Тоді розгляньте пропозицію від комплексу «Центр відпочинку« Європа ». Ми пропонуємо не тільки красиві пейзажі озера Тельбін, безкоштовну парковку і роботу без перерв і вихідних, але і безліч інших конкурентних переваг.

Банкетні зали Київ: смачно і з душею

Якщо потрібно організувати свято, Ресторан «Європа» запропонує кращий банкетний зал в Києві (лівий берег). Тут можна організувати не тільки великий банкет, але також посидіти з комфортом невеликою компанією. Площа ресторану поділена на 3 зали:

  1. Для великих урочистостей підійде великий зал місткістю до 80 осіб.
  2. Середній підійде для компанії, що нараховує менше 35 осіб.
  3. Також є відрізняючи VIP-кімната на 12 чоловік, де можна посидіти в тісному колі.

Забронювавши місце заздалегідь, клієнт може розраховувати на виконання всіх побажань і професійну організацію, продуману до дрібниць. Також відмінно підійде ресторан для весілля, більш детальну інформацію можна знайти на вкладці «ресторан – Європа».

Сучасні сауни: інноваційні технології в поєднанні з традиціями

 

Одним з найбільш частих запитів жителів і гостей столиці є «сауна Київ недорого». Але навіщо шукати, якщо є пропозиція від центру відпочинку «Європа»? Тут клієнту запропонують все найкраще для того, щоб можна було відпочити з комфортом в затишних умовах. Провівши час в нашій сауні, людина набирається сил, енергії і позитивних вражень.
Наша сауна в Києві – це можливість задовольнити найвибагливіші запити. Клієнту запропоновано безліч варіантів відпочинку:
З друзями в галасливій компанії з можливістю замовлення закусок і напоїв з ресторану.

У вільний час з сім’єю, включаючи дітей (адміністрація не несе відповідальності за стан дитини).
Організація романтичного побачення для пари в спеціальній сауні з джакузі.
Для отримання найбільш позитивних емоцій слід зробити попереднє замовлення. Кваліфікований адміністратор запише всі побажання клієнта, які будуть виконані точно в строк.
Ми пропонуємо високий сервіс в поєднанні з доступною ціною. Затишна «домашня» обстановка, смачні закуски і багато іншого вже чекає вас. Якщо потрібна додаткова інформація, переходите у вкладку «SPA» або зателефонуйте по одному з вказаних на сайті номерів.

Більярд: цікаво і … безкоштовно

 

Чи варто розповідати професіоналам нюанси гри? Звичайно, ні! Ми і не будемо, але зробимо пропозицію, від якої важко відмовитися. Бажаєте грати в більярд в Києві (лівий берег) абсолютно безкоштовно? Це можливо за умови замовлення в ресторані «Європа» на суму від 150 гривень. В даному випадку клієнту відкривається можливість вільного входу в VIP зал рівно на одну годину. Повторне замовлення на суму в 150 гривень продовжує гру на аналогічний відрізок часу.
Таким чином, центр відпочинку «Європа» – це відмінна можливість провести приємно час. До послуг клієнта сауна і ресторан. У першому випадку можна посидіти з друзями в неформальній обстановці, зробивши замовлення з доставкою безпосередньо в парилку, у другому – провести на професійному рівні весілля, день народження, корпоратив, презентацію або будь-яке інше захід. Якщо немає бажання сидіти в сауні, ласкаво просимо за більярдний стіл. Ціни, навіть без замовлення в ресторані, приємно здивують.
Таким чином, наші відвідувачі можуть не тільки відпочити приємно і з користю для здоров’я, але в той же час не хвилюючись про вміст своїх гаманців, адже все дуже доступно. Телефонуйте вже зараз і бронюйте місце і час для проведення власного дозвілля. Ми чекаємо саме вас, працюючи без перерв і вихідних.

Центр відпочинку Європа
Ресторан київ